KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613560
nr 1361 3560
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:35:06
200 kr
250 kr
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz